Map sales

Anders Arvidsson
HIAB, MULTILIFT
Säljkoordinator distrikt 5-7
Mobil: +46 70-663 55 20
anders.arvidsson@hiab.com

Christer Brandt
HIAB, MOFFETT (Lätta kranar)
Försäljning distrikt 1-7 
Mobil: +46 70-574 81 20
christer.brandt@hiab.com

Britt-Marie Johansson
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 5
Mobil: +46 70-663 54 31
britt-marie.johansson@hiab.com

Mats Johansson
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 4
Mobil: +46 70-663 54 49
mats.johansson@hiab.com

Micael Olsson
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 3
Mobil: +46 (0)70-663 54 30
micael.olsson@hiab.com

Robin Sjöberg
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 1
Mobil: +46 70-623 20 01
robin.sjoberg@hiab.com

Ulf Svensson
HIAB, MULTILIFT
Säljansvarig samt försäljning distrikt 2
Mobil: +46 70-623 03 86
ulf.svensson@hiab.com

Rickard Blomberg
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 7
Mobil: +46 70-291 66 16
rickard.blomberg@hiab.com

Erik Gylling
MOFFETT
Försäljning distrikt 1-7
Mobil: +46 70-663 03 23
erik.gylling@hiab.com

Henrik Johansson
LOGLIFT, JONSERED
Försäljning distrikt 2-7
Mobil: +46 70-246 12 07
henrik.johansson@hiab.com

Jan Jonsén
LOGLIFT, JONSERED
Försäljning distrikt 1
Mobil: +46 70-334 19 54
jan.jonsen@hiab.com

Magnus Malmström
HIAB, MULTILIFT
Försäljning Stockholm
Mobil: +46 70-663 50 97
magnus.malmstrom@hiab.com

Tomas Svensson
HIAB, MULTILIFT
Försäljning distrikt 6
Mobil: +46 70-663 03 21
tomas.s.svensson@hiab.com

RESERVDELAR

_______________________________________________________________

Pär Olsson
Reservdelar
Tel: +46 650 91 000
par.olsson@hiab.com

Fredrik Skoglund
Reservdelar
Mobil: +46 70-339 19 55
fredrik.skoglund@hiab.com

Anders Johansson
Reservdelar, reklamationer
Mobil: +46 70-300 40 91
anders.johansson@hiab.com

Per Sundqvist
Reservdelar
Mobil: +46 650 91 000
per.sundqvist@hiab.com

SUPPORT OCH SERVICE

_______________________________________________________________

Bengt Ekblom
Support och service
Mobil: +46 70-380 88 70
bengt.ekblom@hiab.com

Robin Sjöberg
Support och service
Mobil: +46 70-623 20 01
robin.sjoberg@hiab.com

Claes Hallqvist
Support och service
Mobil: +46 70-533 50 53
claes.hallqvist@hiab.com

Torgny Magnusson
Support och service
Mobil: +46 70-291 66 25
torgny.magnusson@hiab.com

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×
×