Select a country to see the content you are looking for online.

Hiab Sverige

Johan Bergström
Försäljning distrikt 2
Mobil: +46 70-601 92 03
johan.bergstrom@hiab.com

Christer Brandt
Försäljning distrikt 1-7 (Lätta kranar)
Mobil: +46 70-574 81 20
christer.brandt@hiab.com

Ulf Hjelmberg
Försäljning distrikt 1
Mobil: +46 70-601 76 51
ulf.hjelmberg@hiab.com

Henrik Johansson
Försäljning distrikt 2-7
Mobil: +46 70-246 12 07
henrik.johansson@hiab.com

Robin Sjöberg
Försäljning distrikt 3
Mobil: +46 70-623 20 01
robin.sjoberg@hiab.com

Tomas Svensson
Försäljning distrikt 6
Mobil: +46 70-663 03 21
tomas.s.svensson@hiab.com

Rickard Blomberg
Försäljning distrikt 7
Mobil: +46 70-291 66 16
rickard.blomberg@hiab.com

Erik Gylling
Försäljning distrikt 1-7
Mobil: +46 70-663 03 23
erik.gylling@hiab.com

Britt-Marie Johansson
Försäljning distrikt 5
Mobil: +46 70-663 54 31
britt-marie.johansson@hiab.com

Mats Johansson
Försäljning distrikt 4
Mobil: +46 70-663 54 49
mats.johansson@hiab.com

Magnus Malmström
Försäljning Stockholm
Mobil: +46 70-663 50 97
magnus.malmstrom@hiab.com

Ulf Svensson
Säljansvarig
Mobil: +46 70-623 03 86
ulf.svensson@hiab.com

SERVICE, SUPPORT OCH RESERVDELAR

_______________________________________________________________

Anders Johansson
Reservdelar, reklamationer
Mobil: +46 70-300 40 91
anders.johansson@hiab.com

Anders Elofsson
Support och service
Mobil: +46 70-214 42 85
anders.elofsson@hiab.com

Andreas Frithiof
Support och service
Mobil: +46 76 139 69 02
andreas.frithiof@hiab.com

Fredrik Skoglund
Servicechef
Mobil: +46 70-339 19 55
fredrik.skoglund@hiab.com

Pär Olsson
Reservdelar
Tel: +46 070-608 09 46
par.olsson@hiab.com

Bengt Ekblom
Support och service
Mobil: +46 70-380 88 70
bengt.ekblom@hiab.com

Torgny Magnusson
Support och service
Mobil: +46 70-291 66 25
torgny.magnusson@hiab.com

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×
×