Henrik Johansson
Försäljning: Södra Sverige
LOGLIFT, JONSERED
Mobil: +46 70-246 12 07
henrik.johansson@hiab.com

Magnus Malmström
Försäljning: Stockholm
HIAB, MULTILIFT
Mobil: +46 70-663 50 97
magnus.malmstrom@hiab.com

Tomas Svensson
Försäljning: Södra Sverige
HIAB, MULTILIFT
Mobil: +46 70-663 03 21
tomas.s.svensson@hiab.com

Christer Brandt
Försäljning: Stockholm
HIAB, MOFFETT (Lätta kranar)
Mobil: +46 70-574 81 20
christer.brandt@hiab.com

Erik Gylling
Försäljning: Sverige
MOFFETT
Mobil: +46 70-663 03 23
erik.gylling@hiab.com

Jan Jonsén
Försäljning: Norra Sverige
LOGLIFT, JONSERED
Mobil: +46 70-334 19 54
jan.jonsen@hiab.com

Anders Arvidsson
Försäljning: Västra Sverige
HIAB, MULTILIFT
Mobil: +46 70-663 55 20
anders.arvidsson@hiab.com

Micael Olsson
Försäljning: Mellansverige
HIAB, MULTILIFT
Mobil: +46 (0)70-663 54 30
micael.olsson@hiab.com

Robin Sjöberg
Försäljning: Norra Sverige
HIAB, MULTILIFT
Mobil: +46 70-623 20 01
robin.sjoberg@hiab.com

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×
×