Select a country to see the content you are looking for online.

Kontaktinformasjon

 

HIAB NORWAY AS

 

Åpningstider man-fre: 08:00-16:00

Carl Bergersens vei 5

1481 Hagan

Tlf: (+47) 67067500

Epost: firmapost.oslo@hiab.com 


SALG

Espen Solhaug
Salgssjef
Mob:  90810677
Epost: espen.solhaug@hiab.com

Vidar Andresen
HIAB, MULTILIFT, LOGLIFT, JONSERED
Mob:  91853565
Epost: vidar.andresen@hiab.com

Kjell Arve Øyum
HIAB, MULTILIFT, LOGLIFT, JONSERED
Mob:  95067092
Epost: kjell.oyum@hiab.com

Petter Hoel
ZEPRO, MOFFETT
Mob:  41374405
Epost: petter.hoel@hiab.com 

Ketil Strømmen
HIAB, MULTILIFT, LOGLIFT, JONSERED
Mob:  46815704
Epost: ketil.strommen@hiab.com


DELELAGER OG RESERVEDELER

Ordrekontor
Tlf:     67067500
Epost: ordre.oslo@hiab.com 

Salg
Lasse Kvalvik
Spare Parts Sales / Accessories
Mob:   92817846
Epost: lasse.kvalvik@hiab.com


SERVICE OG VERKSTED

Tlf:     67067500
Epost: verksted.hagan@hiab.com 


TEKNISK SUPPORT, GARANTI OG SERVICE

Tlf: 67067500 


ORDREKONTOR NYSALG

Tlf:     67067500
Epost: bestilling.hiab.norge@hiab.com    


ADMINISTRASJON

Tormod Ovesen
Daglig leder
Mob:   98405366
Epost: tormod.ovesen@hiab.com

Morten Haugen
After Sales Manager / Service Sjef
Mob:   90511046
Epost: morten-erik.haugen@hiab.com 

Espen Solhaug
Salgssjef
Mob:   90810677
Epost: espen.solhaug@hiab.com 

Johnny Gabrielsen
Produktsjef
Mob:  97710371
Epost: johnny.gabrielsen@hiab.com 

Ole Petter Lillehagen
Business Controller
Mob:  95240159
Epost: ole.petter.lillehagen@hiab.com

 

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×
×