OPOWIEDZ NAM O SWOJEJ PRZYGODZIE ZWIĄZANEJ Z MULTILIFT.
PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM ZDJĘCIEM I WYGRAJ NAGRODY!

Bez względu na to, czy jesteś nowym, czy też doświadczonym użytkownikiem sprzętu MULTILIFT, na pewno masz wiele fascynujących historii do opowiedzenia. Interesujące ładunki,  ekscytujące ujęcia lub po prostu codzienna praca.

Teraz masz okazję, aby podzielić się ze światem swoim najlepszym zdjęciem związanym ze sprzętem MULTILIFT oraz wygrać wspaniałe nagrody.

Po prostu dodaj swoje najlepsze zdjęcie związane ze sprzętem MULTILIFT jako komentarz na stronie kampanii na Facebooku i oznacz je hasztagiem #MULTILIFTAction.

Masz okazję podzielić się swoimi doświadczeniami z klientami i kolegami na całym świecie oraz wygrać wspaniałe nagrody. Każdego tygodnia autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają bony o wartości 30 Euro na zakupy w sklepie firmowym Hiab.

Na zakończenie kampanii autor najlepszego zdjęcia otrzyma w nagrodę kamerę GoPro: HERO5 Black. Jeśli chcesz wspierać akcję z dowolnego miejsca, po prostu polub produkty MULTILIFT.

  • Okres trwania kampanii: 26 czerwca – 31 sierpnia
  • Autorzy 3 najlepszych zdjęć w danym tygodniu otrzymają bon o wartości 30 Euro na zakupy w sklepie firmowym Hiab
  • Autor najlepszego zdjęcia kampanii otrzyma w nagrodę kamerę GoPro HERO5 Black
  • Autorzy zdjęć, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają bony o wartości 100 Euro na zakupy w sklepie firmowym Hiab

 

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×