Kontakt os

Anvend kontaktformularen nederst hvis du har et spørgsmål, eller anmodning.
Informationen sendes videre til den rigtige medarbejder, der vender tilbage med et svar så hurtigt som muligt.

Du er velkommen til at kontakte os:

Business Unit Manager
Jacob Skallergård
jacob.skallergard@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 82
Mobil +45 22 51 81 50

Area Sales Manager
Brian Jørgensen
brian.jorgensen@hiab.com
Mobil +45 29 40 97 07

Bogholder
Annette Christensen
ext.annette.christensen@hiab.com
Tlf. +45 43 31 32 83

Salgs- & Marketingkoordinator
Tina Lagermann
tina.lagermann@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 82
Mobil + 45 20 23 51 37

Lageransvarlig
Heine Hvidberg
heine.hvidberg@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 84

Lagerekspedient
Kjeld Jensen
kjeld.jensen@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 71

Lagerekspedient
Michael Varntoft
michael.varntoft@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 86

Værksteds-& Servicechef
Christian Olsen
christian.olsen@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 74
Mobil +45 30 32 97 47

Værkstedssekretær
Lone Petersen
lone.petersen@hiab.com
Tlf.: +45 43 31 32 73

Kontaktformular

                       
   

Din sökning på "" gav träffar.

Searching

×
×